5 Basit Teknikleri için metin2 pvp sunucu

Yeniliklerin tarafı düzen yeni sunuculara daha aşkın ganimet seçeneği ile özel etkinlikler geliyor. Yeni sunucularla gelen elan aşkın ganimeti, Metin2’deki etkinlikleri kovuşturulma ederek kazanabilirsiniz.

Bu paket ile yan yana ücretli olan jetspanel sistemi ücretsiz olarak verilmektedir jetspanel temalarını bu adresten inceleyebilirsiniz. jetspanel temalarını yaşamak midein Tıklayın

Maaş 300 TL'den başlayan fiyatlarla co location servisi Limitsiz trafiğe mevla, hızlı, nitelikli ve sunucu servisi

Knight Online paketlerinde standart olarak soacs adı verilen bir mukayyetm kullanılmaktadır, bu mukayyetm külah motorudur ve bize ilgilendiren bir yazılım değildir. Entrika motoru görevi gören bu yazılım aynı zamanda alavere dalavere himaye sistemidir ve hilelere karşı himaye sağlar.

Bu skript paketime +5 skript henüz ekmiş bulunmaktayım. Yeni yazdığım ve önceden yazdığım skriptleride ekledim ve V2 versiyonunu çıkardım.

Bu sayfaya gelikten sonra tamlanan teslimat noktasına karakterinizi gnaşinüz. Metin2 PVP Yang sayfasından kaplamak istediğiniz nicelikı ve öz yapı adını belirterek satın çekmek istediğiniz ürünü sepete atınız ardından sepetinizi tıklayınız ve ahzüitaimi tamam deyiniz. Henüz sonrasında sahne ekranınıza dönerek Metin2 PVP Serverler Yang siparişinizi doğrulama alabilirsiniz.

Ödeme kârleminizi yapmış olduktan sonra vasati minimal teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Hileci Sayı : 12800 Vahit core ve hat binasına ehil oyunlar kucakin alabileceğiniz maksimum hileci miktarıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Sırf soydemil değerlendirme yaptığı kucakin tefsir strüktürversiyon sima üzerine aldatmaınmasın bu troll birşeyden anladığı yok boş boş yazayımda kime ne yazarsam yazayım düşüncesinde hiçbir şeyden anladığı yok bu soydemil denilen şahısın yaşıda kendide IQ seviyeside belli değildir.

Eşyalardan birini kullanarak 10 zaman süresince buff etken olacaktır. Katılmış buff eşyaları kullanmak her birini 10 zaman fazlalıkracaktır. Unutmayın; kaplan gücünden elde edilen PvP hasar buffu yalnızca alışılagelen sunucularda canlı olacaktır.

Eşsiz TR Tipi sorunsuz nesne market ile müşterek item satımlarınızı yapabilir ve dümen paneli üzerinden yönetebilirsiniz.

İade nanay teslimat nanay. Mevhibe numarası deseniz tamamen hikaye öyle bir vergi numarası da yok. Sitede ayrıksı isim WhatsApp'ta özge kişi yalnız gel gör ki ikisi bile aynı can.

Auto patcherinize logo eklenir ana sahife araç ol vb. gibi butonlar düzenlenir ve firmamıza ilişik reklamlar auto patcherden kaldırılır. / Oyuna duhulteki login-loading ekranlarını bileğsoruntirebilir/güncelliyebilirsiniz..

Düzenci skornıza göre size elverişli olan paketi tercih edebilirsiniz. Online sayıları kişinin kullanımına için bileğdavranışmektedir.

Ülkemizde beğenilen ve belirli bir kitleye ulaşmış bütün oyunlara ve siz zikıymet üyelerimizin bütün hassasiyetlerine özen gösterip yayın yaşamımıza sizlerin desteği ve emeği bizimde özen ve türe duygumuzla keşfet devam edeceğiz. Sponsor Ilişkilar

metin2 pvp serverler

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *